Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Montaż i wymiana zamków Gdańsk Siedlce

Pogotowie zamkowe Gdańsk - Siedlce, wśród szeregu prac ślusarskich, zajmuje się montażem zamków oraz wymianą zamków. Są to usługi, które od naszych pracowników wymagają precyzji i staranności. Zdajemy sobie sprawę z tego, że tylko dobrze założony zamek jest gwarancją Państwa bezpieczeństwa. Wykonując montowanie zamków, wykorzystujemy zamki Gerda oraz zamki Dierre, które uważane są za najlepsze systemy antywłamaniowe dostępne na rodzimym rynku.
 
Pogotowie zamkowe w gdańskiej dzielnicy Siedlce realizuje również inne usługi ślusarskie. Są to między innymi: awaryjne otwieranie mieszkań oraz awaryjne otwieranie samochodów. Prace te przeprowadzane są przez nas bezinwazyjnie i z ogromną starannością. Wśród usług naszego pogotowia znajdą Państwo również naprawę zamków, które uległy zniszczeniu poprzez ich codzienne użytkowanie bądź okazały się felerne.
Pogotowie zamkowe Gdańsk - Siedlce jest do Państwa dyspozycji całodobowo, przez 7 dni w tygodniu.
 
Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami