Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Montaż i wymiana zamków Gdańsk Przymorze Małe

Montaz i wymiana zamkow Gdansk Przymorze MalePogotowie zamkowe Gdańsk - Przymorze Małe oferuje swoim Klientom usługę montażu zamków oraz ich wymiany. Zatrudniani przez nas ślusarze to doskonali fachowcy, którzy systematycznie uczestniczą w szkoleniach, podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe. Dzięki temu, nasi specjaliści są na bieżąco ze wszelkimi nowinkami dotyczącymi metod napraw zamków. Nasz profesjonalny zespół fachowców zajmuje się także wymianą zamków.

Kompleksowa obsługa ślusarska

Pogotowie zamkowe Gdańsk - Przymorze Małe wykonuje także usługę montowania zamków; podczas tych prac korzystamy z najlepszego sprzętu - montujemy zamki Gerda oraz zamki Dierre, które są uważane za najlepsze produkty antywłamaniowe na polskim rynku.
Obok montażu i wymiany zamków, pogotowie zamkowe wykonuje takie usługi ślusarskie, jak: awaryjne otwieranie drzwi oraz awaryjne otwieranie samochodów. Nasi ślusarze są również niezawodni w przypadku napraw zamków.
 
Pogotowie zamkowe Gdańsk - Przymorze Małe działa całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, pracujemy także w niedziele i wszystkie święta.
 
Zapraszamy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami