Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Montaż i wymiana zamków Gdańsk Przymorze Małe

Pogotowie zamkowe Gdańsk - Przymorze Małe oferuje swoim Klientom usługę montażu zamków oraz ich wymiany. Zatrudniani przez nas ślusarze to doskonali fachowcy, którzy systematycznie uczestniczą w szkoleniach, podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe. Dzięki temu, nasi specjaliści są na bieżąco ze wszelkimi nowinkami dotyczącymi metod napraw zamków. Nasz profesjonalny zespół fachowców zajmuje się także wymianą zamków.
 
Pogotowie zamkowe Gdańsk - Przymorze Małe wykonuje także usługę montowania zamków; podczas tych prac korzystamy z najlepszego sprzętu - montujemy zamki Gerda oraz zamki Dierre, które są uważane za najlepsze produkty antywłamaniowe na polskim rynku.
Obok montażu i wymiany zamków, pogotowie zamkowe wykonuje takie usługi ślusarskie, jak: awaryjne otwieranie drzwi oraz awaryjne otwieranie samochodów. Nasi ślusarze są również niezawodni w przypadku napraw zamków.
 
Pogotowie zamkowe Gdańsk - Przymorze Małe działa całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, pracujemy także w niedziele i wszystkie święta.
 
Zapraszamy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami