Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Montaż i wymiana zamków Gdańsk Przeróbka

Montaz i wymiana zamkow Gdansk PrzerobkaMontaż zamków oraz ich wymiana to usługi ślusarskie wykonywane przez Pogotowie zamkowe Gdańsk - Przeróbka. Nasi ślusarze każdego dnia realizują wymianę zamków oraz ich montaż. Dzięki odpowiedniemu przeszkoleniu oraz ciągłemu doskonaleniu swoich umiejętności zawodowych, jesteśmy w czołówce firm ślusarskich w tym mieście.

Montowanie zamków zawsze wykonujemy przy użyciu najlepszych narzędzi i z zastosowaniem wysokiej klasy produktów. Wykonując naszą pracę, wykorzystujemy zamki Gerda oraz zamki Dierre, które są uważane za najlepsze systemy antywłamaniowe dostępne na rodzimym rynku.

Nie tylko zajmujemy się montażem zamków

W ofercie Pogotowia zamkowego Gdańsk-przeróbka znajdą Państwo również takie propozycje, jak:
- awaryjne otwieranie samochodu,
- awaryjne otwieranie mieszkań.
 
Pogotowie zamkowe Gdańsk - Przeróbka działa całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. Dodatkowo, na każde Państwa zgłoszenie reagujemy natychmiast i już w kilkanaście minut po przyjęciu zlecenia do realizacji, nasi ślusarze zjawiają się pod adresem podanym przez Klienta.
 
Zapraszamy do kontaktu!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami