Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Montaż i wymiana zamków Gdańsk Piecki - Migowo

Montaz i wymiana zamkow Gdansk Piecki MigowoMontaż zamków oraz ich wymiana są usługami, które Pogotowie zamkowe Gdańsk Piecki – Migowo wykonuje każdego dnia. Nasi ślusarze są wysoko wykwalifikowanymi pracownikami, którzy dzięki ciągłemu doskonaleniu umiejętności zawodowych, znają najnowsze i najskuteczniejsze metody montażu oraz wymiany zamków.
 
Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo oraz zadowolenie naszych Klientów, dlatego podczas montowania zamków, zawsze wykorzystujemy doskonałej jakości zamki Gerda oraz zamki Dierre, które dają Państwu najwyższą gwarancję bezpieczeństwa.
Wśród świadczonych przez nas usług ślusarskich znajdą Państwo również awaryjne otwieranie mieszkań oraz awaryjne otwieranie samochodów. Na co dzień zajmujemy się także naprawą zamków.

Od wymiany zamka tylko ślusarze z Gdańska

Pogotowie zamkowe Gdańsk Piecki – Migowo pracuje dla Państwa całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. Dodatkowo, na wszelkie Państwa zgłoszenia odpowiadamy tak szybko jak jest to możliwe; niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia awarii zamka pojawiamy się pod adresem wskazanym przez Klienta.
 
Zapraszamy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).



Kontakt z nami