Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Montaż i wymiana zamków Gdańsk Osowa

Montaz i wymiana zamkow Gdansk OsowaPogotowie zamkowe w gdańskiej dzielnicy Osowa jest firmą, w której pracują wykwalifikowani ślusarze; nasi fachowcy każdego dnia zajmują się montażem zamków oraz ich wymianą. Dzięki ciągłemu dokształcaniu, zatrudniani przez nas pracownicy, profesjonalnie wykonują każde ślusarskie zadanie, w tym montaż i wymianę zamków, także najnowszej generacji.
Od tego, w jaki sposób i jaki rodzaj zamka zostanie zamontowany w drzwiach domu, zależy Państwa bezpieczeństwo. Dlatego Pogotowie zamkowe Gdańsk - Osowa wykonując montowanie zamków, zawsze wykorzystuje zamki Gerda oraz zamki Dierre, które uważane są za urządzenia zabezpieczające mienie, gwarantujące najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Jak wymiana zamka to tylko Pogotowie zamkowe Gdańsk

Zajmujemy się montażem i wymianą zamków oraz naprawą zamków. Do naszych codziennych obowiązków należą też awaryjne otwieranie drzwi oraz awaryjne otwieranie samochodów.
Pracujemy dla Państwa 24 h / dobę,  7 dni w tygodniu. Zawsze na miejscu wyznaczonym przez Klienta pojawiamy się już w kilkanaście minut po otrzymanym zgłoszeniu. Polecamy się.
 
Zapraszamy do kontaktu!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami