Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Montaż i wymiana zamków Gdańsk Osowa

Pogotowie zamkowe w gdańskiej dzielnicy Osowa jest firmą, w której pracują wykwalifikowani ślusarze; nasi fachowcy każdego dnia zajmują się montażem zamków oraz ich wymianą. Dzięki ciągłemu dokształcaniu, zatrudniani przez nas pracownicy, profesjonalnie wykonują każde ślusarskie zadanie, w tym montaż i wymianę zamków, także najnowszej generacji.
Od tego, w jaki sposób i jaki rodzaj zamka zostanie zamontowany w drzwiach domu, zależy Państwa bezpieczeństwo. Dlatego Pogotowie zamkowe Gdańsk - Osowa wykonując montowanie zamków, zawsze wykorzystuje zamki Gerda oraz zamki Dierre, które uważane są za urządzenia zabezpieczające mienie, gwarantujące najwyższy poziom bezpieczeństwa.
 
Zajmujemy się montażem i wymianą zamków oraz naprawą zamków. Do naszych codziennych obowiązków należą też awaryjne otwieranie drzwi oraz awaryjne otwieranie samochodów.
Pracujemy dla Państwa 24 h / dobę,  7 dni w tygodniu. Zawsze na miejscu wyznaczonym przez Klienta pojawiamy się już w kilkanaście minut po otrzymanym zgłoszeniu. Polecamy się.
 
Zapraszamy do kontaktu!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami