Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Montaż i wymiana zamków Gdańsk Olszynka

Montaz i wymiana zamkow Gdansk OlszynkaPogotowie zamkowe Gdańsk - Olszynka każdego dnia wzywane jest do usługi montażu zamków. Kiedy realizujemy montowanie zamków, zawsze wykorzystujemy produkty najwyższej jakości. Do takich należą zamki Gerda oraz zamki Dierre. Zajmujemy się również wymianą zamków. Dzięki systematycznemu uczestnictwu w szkoleniach zawodowych, nasi ślusarze, doskonale orientują się w najnowszych technikach i metodach wymiany oraz montażu zamków.

Założymy i wymienimy zamek w drzwiach mieszkania

Na tym nie kończą się usługi oferowane przez Pogotowie zamkowe z gdańskiej Olszynki. W naszej ofercie znajdą Państwo również takie usługi ślusarskie, jak: awaryjne otwieranie drzwi oraz awaryjne otwieranie samochodów. Realizacja tych zadań wymaga od naszych ślusarzy precyzji oraz staranności.
Pogotowie zamkowe w gdańskiej dzielnicy Olszynka działa całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. Ponadto na zgłoszenia Klientów reagujemy w bardzo krótkim czasie. Już po kilkunastu minutach od otrzymania zlecenia nasi ślusarze pojawiają się pod adresem wskazanym przez Klienta.
 
Zapraszamy do kontaktu z nami!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami