Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Montaż i wymiana zamków Gdańsk Oliwa

Specjaliści od montażu zamków
Montaż zamków oraz wymiana zamków to jedne z najpowszechniej zamawianych przez klientów usług ślusarskich. Stanowią one dużą część zleceń realizowanych także przez ślusarzy z Pogotowia zamkowego Gdańsk Oliwa.
Zakładanie zamków w Gdańsku na Oliwie to zlecenia, do jakich wzywani jesteśmy nagminnie. Montowanie zamków to nasza specjalność. W stałej sprzedaży posiadamy zamki Dierre, zamki Gerda oraz zamki Mottura. To renomowane marki znanych w świecie producentów, którzy gwarantują wysoki stopień bezpieczeństwa swoich produktów. Doskonale sprawdzają się także w polskich domach, zatem ślusarze z Pogotowia zamkowego w Gdańsku na Oliwie także polecają Klientom zamki Mottura, zamki Dierre oraz zamki Gerda.
Kluczowym elementem zabezpieczenia mieszkania, firmy, garażu, magazynu czy innych pomieszczeń przed włamaniem lub kradzieżą jest wysokiej jakości zamek. Jednakże nawet on nie będzie spełniał prawidłowo swojej funkcji, jeśli będzie wadliwie zamontowany. Zatem warto zainwestować we właściwy montaż zamka, aby cieszyć się poczuciem bezpieczeństwa.
 
Zakładanie zamków to nie wszystko!
Pogotowie zamkowe Gdańsk Oliwa wykonuje różnorodne usługi ślusarskie. Do nich, oprócz zakładana zamków, należą także naprawa zamków oraz serwis zamków oraz bardziej wysublimowane zlecenia, takie jak: awaryjne otwieraniem mieszkań, awaryjne otwieranie drzwi oraz awaryjne otwieranie samochodów. We wszystkich tych wymienionych usługach ślusarskich ślusarze z Pogotowia zamkowego Gdańsk Oliwa są bezkonkurencyjni!
 
Zawsze do dyspozycji Klientów!
Pogotowie zamkowe na gdańskiej Oliwie pracuje przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu – także w niedziele i święta. Teraz bez obaw można do nas dzwonić, jeśli zdarzy się jakiś problem z zamkiem i trzeb szybko wykonać na przykład montaż i wymianę zamków. Ślusarze z naszej firmy są przygotowani na taką możliwość. Wystarczy zadzwonić – tel. 600-277-499. Zapraszamy!


Pogotowie zamkowe Gdańsk Oliwa świadczy również usługi:

- Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
- Awaryjne otwieranie samochodu
- Naprawa zamków
-
Usługi ślusarskie

 

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami