Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Montaż i wymiana zamków Gdańsk Nowy Port

Montaz i wymiana zamkow Gdansk Nowy PortMontaż zamków starszej, jak i nowszej generacji, a także wymiana zamków to świadczone przez nasz zakład usługi ślusarskie, które możecie Państwo zamawiać 7 dni w tygodniu przez całą dobę.
Pogotowie zamkowe Gdańsk – Nowy Port to zespół wyspecjalizowanych ślusarzy, którzy deklarują swoją pomoc w pełnym zakresie. Oznacza to, że zajmują się oni nie tylko montowaniem zamków. Na Państwa życzenie przeprowadzają także błyskawiczne awaryjne otwieranie drzwi.

Wyposażeni w profesjonalny sprzęt i wiedzę

Dzięki specjalistycznemu sprzętowi, usługa zostanie przeprowadzona bez szkody dla Państwa drzwi. Nienaruszony zostanie również zamek. Wykonywana usługa ślusarska odbywa się zarówno w zakresie zamków typowych, jak i nowoczesnych, takich jak zamki Gerda czy zamki Dierre. Realizujemy także zlania dotycząc naprawy zamków.
 
Pogotowie zamkowe Gdańsk – Nowy Port to także bezinwazyjne awaryjne otwieranie samochodów. Obsługujemy zarówno samochody starszych roczników, jak i modele luksusowe.
Zapraszamy do współpracy!
Kontakt - 600-277-499

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami