Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Montaż i wymiana zamków Gdańsk Nowy Port

Montaż zamków starszej, jak i nowszej generacji, a także wymiana zamków to świadczone przez nasz zakład usługi ślusarskie, które możecie Państwo zamawiać 7 dni w tygodniu przez całą dobę.
Pogotowie zamkowe Gdańsk – Nowy Port to zespół wyspecjalizowanych ślusarzy, którzy deklarują swoją pomoc w pełnym zakresie. Oznacza to, że zajmują się oni nie tylko montowaniem zamków. Na Państwa życzenie przeprowadzają także błyskawiczne awaryjne otwieranie drzwi. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi, usługa zostanie przeprowadzona bez szkody dla Państwa drzwi. Nienaruszony zostanie również zamek. Wykonywana usługa ślusarska odbywa się zarówno w zakresie zamków typowych, jak i nowoczesnych, takich jak zamki Gerda czy zamki Dierre. Realizujemy także zlania dotycząc naprawy zamków.
 
Pogotowie zamkowe Gdańsk – Nowy Port to także bezinwazyjne awaryjne otwieranie samochodów. Obsługujemy zarówno samochody starszych roczników, jak i modele luksusowe.
Zapraszamy do współpracy!
Kontakt - 600-277-499

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami