Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Montaż i wymiana zamków Gdańsk Młyniska

Montaz i wymiana zamkow Gdansk MlyniskaMontaż zamków oraz wymiana zamków – tym zajmujemy się dla Państwa każdego dnia. Ale ślusarze z Pogotowia zamkowego w gdańskiej dzielnicy Młyniska świadczą także szereg innych usług.
Warto wymienić chociażby awaryjne otwieranie samochodów. Jest ono potrzebne, gdy kluczyki zostają zatrzaśnięte we wnętrzu pojazdu. Tę usługę nasi fachowcy zawsze wykonują bezinwazyjnie i w pełni bezpiecznie.

W Trójmieście najlepiej montujemy zamki

Z awaryjnym otwieraniem mieszkań także radzimy sobie znakomicie, potwierdzić to może szereg zadowolonych z naszej pracy Klientów.
U nas znajdą Państwo zawsze najlepszy sprzęt, dysponujemy bowiem znakomitymi zamkami Gerda oraz zamkami Dierre. Naprawa zamków, podobnie jak montaż i wymiana zamków to usługi, które wykwalifikowani fachowcy z Pogotowia zamkowego Gdańsk – Młyniska wykonują dla Państwa każdego dnia.
 
Pracujemy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. O każdej porze wykonujemy dla Klientów usługi ślusarskie.
Zapraszamy do współpracy!
Kontakt - 600-277-499

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami