Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Montaż i wymiana zamków Gdańsk Letnica

Montaz i wymiana zamkow Gdansk LetnicaNowoczesne zamki to bardzo skomplikowane mechanizmy. Mają jednak to do siebie, że lubią zawodzić. Wtedy niezbędne są profesjonale usługi ślusarskie.
Nasze Pogotowie zamkowe Gdańsk – Letnica oferuje pełen zakres tego typu realizacji. Specjalizujemy się w montażu i wymianie zamków. Zajmujemy się również montowaniem zamków – także tych nowoczesnych takich, jak zamki Gerda czy zamki Dierre.  Jest to możliwe dzięki dostępowi do specjalistycznego sprzętu oraz dysponowaniem sporym wachlarzem wiadomości.

Ślusarze z bagażem doświadczeń

Jak na zakład usługowy z wieloletnią tradycją przystało, usługi ślusarskie wykonywane przez Pogotowie zamkowe Gdańsk – Letnica nie ograniczają się jedynie do naprawy zamków czy montażu zamków.
 
Nasza oferta została tak zbudowana, aby każdy mógł skorzystać z naszej pomocy w nagłym wypadku. Na liście świadczonych przez nas usług znajdują się także:
- awaryjne otwieranie drzwi – mieszkalnych, biurowych czy innych,
- awaryjne otwieranie samochodów – bez względu na ich markę czy wiek.
 
Dla Państwa wygody nasz zakład czynny jest 24h/doba przez 7 dni w tygodniu.
Zachęcamy do przetestowania naszych umiejętności!
 
Kontakt - 600-277-499

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami