Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Montaż i wymiana zamków Gdańsk Krakowiec Górki Zachodnie

Montaz i wymiana zamkow Gdansk Krakowiec Gorki ZachodniePogotowie zamkowe w gdańskiej dzielnicy Krakowiec – Górki Zachodnie każdego dnia wykonuje usługi montażu zamków oraz wymiany zamków. Nasi ślusarze są wykwalifikowanymi pracownikami, którzy doskonale znają się na swojej pracy i wykonują ją precyzyjnie oraz z ogromną starannością.
 
Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo oraz zadowolenie naszych Klientów, dlatego podczas realizacji usług związanych z montażem i wymianą zamków. Pogotowie zamkowe Gdańsk Krakowiec – Górki Zachodnie wykorzystuje zamki Gerda oraz zamki Dierre, które są najbardziej uznanymi produktami antywłamaniowymi dostępnymi na polskim rynku.

Montaż zamka w drzwiach wykonujemy perfekcyjnie

Montaż i wymiana zamków to nie jedyne usługi naszego Pogotowia zamkowego. W naszej ofercie znajdą Państwo również takie usługi jak: awaryjne otwieranie drzwi czy awaryjne otwieranie samochodów. Wykonujmy także zlecenia związane z naprawą zamków.
 
Pogotowie zamkowe Gdańsk Krakowiec – Górki Zachodnie działa całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. Na zlecenia odpowiadamy szybko zjawiając się zaledwie w kilkanaście minut od przyjęcia zlecenia pod wskazanym przez Państwa adresem.
 
Zapraszamy do kontaktu!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami