Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Montaż i wymiana zamków Gdańsk Kokoszki

Kiedy potrzebne jest awaryjne otwieranie drzwi, należy wezwać profesjonalne pogotowie zamkowe. Najlepsi fachowcy zatrudnieni są w Pogotowiu zamkowym Gdańsk – Kokoszki. Działamy dla Państwa od wielu lat, wykonując szereg specjalistycznych usług, jak choćby wymiana zamków czy montowanie zamków.
Klienci bardzo często proszą nas o awaryjne otwieranie samochodów. Nasi profesjonalni ślusarze zawsze wykonują tę usługę w pełni bezinwazyjnie, fachowo i bezpiecznie.
Zawsze pracujemy wykorzystując najlepsze narzędzia wiodących światowych marek, dlatego mamy do dyspozycji znakomite zamki Gerda oraz zamki Dierre.
 
Na miejscu zjawiamy się zaraz po Państwa telefonie, aby szybko i sprawnie wykonać wszystkie usługi ślusarskie. Montaż i wymiana zamków to nasze codzienne zajęcie, które zawsze wykonujemy z należytą starannością.
Pogotowie zamkowe w gdańskiej dzielnicy Kokoszki jest do dyspozycji Klientów przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.
 
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami