Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Montaż i wymiana zamków Gdańsk Kokoszki

Montaz i wymiana zamkow Gdansk KokoszkiKiedy potrzebne jest awaryjne otwieranie drzwi, należy wezwać profesjonalne pogotowie zamkowe. Najlepsi fachowcy zatrudnieni są w Pogotowiu zamkowym Gdańsk – Kokoszki. Działamy dla Państwa od wielu lat, wykonując szereg specjalistycznych usług, jak choćby wymiana zamków czy montowanie zamków.
Klienci bardzo często proszą nas o awaryjne otwieranie samochodów. Nasi profesjonalni ślusarze zawsze wykonują tę usługę w pełni bezinwazyjnie, fachowo i bezpiecznie.
Zawsze pracujemy wykorzystując najlepsze narzędzia wiodących światowych marek, dlatego mamy do dyspozycji znakomite zamki Gerda oraz zamki Dierre.

Postaw na sprawdzonych ślusarzy

Na miejscu zjawiamy się zaraz po Państwa telefonie, aby szybko i sprawnie wykonać wszystkie usługi ślusarskie. Montaż i wymiana zamków to nasze codzienne zajęcie, które zawsze wykonujemy z należytą starannością.
Pogotowie zamkowe w gdańskiej dzielnicy Kokoszki jest do dyspozycji Klientów przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.
 
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami