Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Montaż i wymiana zamków Gdańsk Brzeźno

Montaz i wymiana zamkow Gdansk BrzeznoZamek w drzwiach wejściowych to podstawowy element gwarantujący bezpieczeństwo w domu. Właśnie dlatego warto zainwestować w montowanie zamków cenionych marek, a samą usługę polecić profesjonalnego ślusarzowi.
 
Pogotowie ślusarskie Gdańsk Brzeźno to zespół wykwalifikowanych specjalistów od montażu i wymiany zamków, którzy pomogą w wyborze odpowiedniego zamka do Państwa potrzeb oraz modelu drzwi. Ponad dwadzieścia lat działalności na rynku sprawiło, że posiadamy doskonale zaplanowany system pracy, spełniający wszystkie oczekiwania naszych klientów.

Najlepsi specjaliści w Trójmieście

Pogotowie zamkowe to synonim perfekcyjnie wykonanej pracy. Jesteśmy w stanie osiągnąć znakomite efekty dzięki współpracy z wykwalifikowanymi specjalistami, którzy stale poszerzają swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w branżowych szkoleniach. Zlecenia wykonujemy wykorzystując doskonałe narzędzia ślusarskie. Dzięki doskonałemu przygotowaniu technicznemu możemy zapewnić, że ślusarze z Pogotowia zamkowego poradzą sobie zakładaniem zamków każdego rodzaju!


Pogotowie zamkowe Gdańsk Brzeźno świadczy również usługi:

- Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
- Awaryjne otwieranie samochodu
- Naprawa zamków
- Usługi ślusarskie


Oferujemy Państwu możliwość zakupu zamków od naszych pracowników. W naszej ofercie znajdują się zamki producentów cieszących się uznaniem, takich jak Gerda, Dierre, Mottura, Ikon, Salto. Chętnie udzielimy porady, który mechanizm wybrać oraz w jaki sposób o niego dbać, aby służył bezawaryjnie przez lata.
 
Szanujemy czas naszych klientów. Właśnie dlatego do zleceń przybywamy punktualnie, gdy umówimy się na konkretną godzinę lub niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia na naszą infolinię: 600-277-499, gdy wymaga tego sytuacja i potrzebujecie wsparcia ślusarskiego natychmiast. Wymianę zamków przeprowadzamy szybko i sprawnie.
Zaufaj najlepszym ślusarzom w Gdańsku!

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami