Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Montaż i wymiana zamków Gdańsk Brętowo

Montaz i wymiana zamkow Gdansk BretowoZamek w drzwiach domu pełni niezwykle ważną funkcję. Jego zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom oraz ochrona ich majątku przed niepowołanymi osobami. Jeśli zależy Ci na zabezpieczeniu swojego mieszkania, domu czy firmy w najlepszy sposób, skorzystaj z usługi montażu i wymiany zamków w wykonaniu Pogotowia zamkowego Gdańsk Brętowo - lidera w branży ślusarskiej w Polsce.
 
Na polskim rynku nasza firma istnieje już od ponad dwudziestu lat. Cieszymy się zaufaniem klientów i doskonałą opinią, bowiem każde zlecenie zakładania zamków w drzwiach wejściowych wykonujemy z dbałością o precyzję, a jednocześnie sprawnie i szybko. Z usługi montażu zamków zrealizowanego przez naszą firmę korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy oraz instytucje. Niezależnie od wielkości zlecenia wszyscy klienci są zadowoleni z naszych usług, bowiem są one wykonane najlepiej, jak to tylko możliwe.

Codziennie się doskonalimy i powiększamy swoją wiedzę

Sukces naszej firmy zawdzięczamy przede wszystkim pracownikom, którzy poprzez swoją codzienną, doskonałą pracę sprawiają, że wciąż pozyskujemy nowe zlecenia i poszerzamy obszar działania. Podejmujemy współpracę z kompetentnymi, doświadczonymi ślusarzami, którzy dodatkowo wciąż doskonalą swoje umiejętności w trakcie branżowych szkoleń. Poszerzanie kompetencji sprawia, że pracownicy Pogotowia ślusarskiego Gdańsk Brętowo bez problemu potrafią wykonać montaż zamka każdego rodzaju. Posiadasz unikatowy zamek lub bardzo zaawansowany technologicznie? Poradzimy sobie z jego zakładaniem!


Pogotowie zamkowe Gdańsk Brętowo świadczy również usługi:

- Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
- Awaryjne otwieranie samochodu
- Naprawa zamków
- Usługi ślusarskie

Sprzedajemy i montujemy zamki wszystkich producentów

Istotną kwestią w naszej pracy jest wygoda naszych klientów. Właśnie dlatego  oferujemy możliwość zakupu zamków od naszych pracowników. W ofercie mamy zamki najlepszych producentów, takich jak Gerda, Mottura, Ikon, Salto czy Dierre. Nasi ślusarze z chęcią doradzą Państwu, jaki model wybrać, aby pasował do drzwi wejściowych.
Kolejnym udogodnieniem dla Państwa jest nasz czas pracy - jesteśmy czynni całodobowo, a na zgłoszenie reagujemy natychmiast. Przyjedziemy i wykonamy wymianę zamków o dowolnie wybranej porze.
Zadzwoń i zamów już teraz montowanie zamków przez najlepszych specjalistów w Gdańsku: 600-277-499!

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami