Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Montaż i wymiana zamków Gdańsk VII Dwór

Montaz i wymiana zamkow Gdansk VII DworPogotowie zamkowe Gdańsk VII Dwór każdego dnia wykonuje dla swoich Klientów usługę montażu zamków oraz ich wymiany. Nasi ślusarze to wykwalifikowani pracownicy, którzy polecają się jako fachowcy od awarii zamków. Szkolimy się dla Państwa - systematycznie uczestniczymy w kursach i szkoleniach zawodowych, dzięki czemu poszerzamy swoją wiedzę z dziedziny nowinek ślusarskich. Kiedy wykonujemy montowanie zamków, wykorzystujemy zamki Dierre oraz zamki Gerda, które uważane są za najlepsze produkty z serii systemów antywłamaniowych i dają najwyższą gwarancję bezpieczeństwa. Prowadzone przez nas pogotowie zamkowe wykonujące między innymi wymianę zamków oraz ich montaż, zawsze działa precyzyjnie oraz starannie.

Powierz nam wymianę zamka w Twoich drzwiach

Inne usługi ślusarskie, które każdego dnia dla swoich Klientów wykonuje pogotowie zamkowe, to: awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie samochodów oraz naprawa zamków.
Pogotowie zamkowe Gdańsk VII Dwór działa całodobowo, przez 7 dni w tygodniu.
 
Zapraszamy do kontaktu!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami