Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie samochodów Gdańsk Wzgórze Mickiewicza

Awaryjne otwieranie samochodow Gdansk Wzgorze MickiewiczaAwaryjne otwieranie samochodów jest usługą, którą Pogotowie zamkowe Gdańsk - Wzgórze Mickiewicza wykonuje wielokrotnie każdego dnia. Nasi ślusarze są wysoko wykwalifikowanymi pracownikami, którzy usługę awaryjnego otwierania aut realizują bezinwazyjnie, zawsze, kiedy kluczyki do pojazdu zostają zatrzaśnięte w jego wnętrzu.
Otwieranie aut to tylko jedna z wielu usług, które oferujemy Państwu podczas codziennej pracy. Wykonujemy również awaryjne otwieranie mieszkań.

Otwieramy każde auto - szybko i bezinwazyjnie

Pogotowie zamkowe Gdańsk - Wzgórze Mickiewicza zajmuje się również montażem zamków, wymianą zamków oraz naprawą zamków. Prowadzimy także serwis zamków Dierre i serwis Gerda, które naszym zdaniem gwarantują bezpieczeństwo Państwa mieszkań, domów oraz biur.
Pogotowie zamkowe Gdańsk - Wzgórze Mickiewicza pracuje całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. Na wszystkie zgłoszenia awarii zamków staramy się odpowiadać w jak najkrótszym czasie, dlatego też już w kilkanaście minut po przyjęciu zlecenia, zjawiamy się we wskazanym przez Klienta miejscu.
 
Zapraszamy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami