Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie samochodów Gdańsk Wrzeszcz Górny

Awaryjne otwieranie samochodow Gdansk Wrzeszcz GornyPogotowie zamkowe Gdańsk - Wrzeszcz Górny wielokrotnie w ciągu dnia wzywane jest do usługi awaryjnego otwierania samochodów. Nasi ślusarze wykonują ją, gdy Klient zatrzaśnie kluczyki do pojazdu w jego wnętrzu. Awaryjne otwieranie aut zawsze przebiega sprawnie oraz z wielką precyzją; nasi ślusarze realizując zlecenie, na uwadze mają dobro Państwa mienia.

Montujemy zamki w drzwiach, awaryjnie otwieramy mieszkania

Otwieranie aut to tylko jedna z wielu usług, jakie Pogotowie zamkowe Gdańsk - Wrzeszcz Górny ma Państwu do zaoferowania. Zajmujemy się również awaryjnym otwieraniem mieszkań, montażem zamków, naprawą zamków, wymianą zamków oraz prowadzimy serwis zamków Dierre i serwis Gerda.
 
Pogotowie ślusarskie Gdańsk - Wrzeszcz Górny na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo i zadowolenie swoich Klientów, dlatego specjalnie dla Państwa pracujemy przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Dzięki temu, kiedy w nocy zatrzasną się kluczyki do Państwa auta, my już w parę chwil pojawimy się w wyznaczonym przez Państwa miejscu i sprawnie rozwiążemy problem.
 
Zapraszamy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami