Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie samochodów Gdańsk Ujeścisko Łostowice

Awaryjne otwieranie samochodow Gdansk Ujescisko ŁostowiceAwaryjne otwieranie samochodów to usługa, którą Pogotowie zamkowe Gdańsk Ujeścisko – Łostowice wykonuje w przypadku, kiedy Klient zatrzaśnie kluczyki wewnątrz pojazdu lub gdy zamek okazuje się zepsuty. Pogotowie zamkowe realizując usługę awaryjnego otwierania aut, zawsze działa bezinwazyjnie oraz starannie i z ogromną precyzją. Wszystko po to, by nie narażać naszych Klientów na jakiekolwiek szkody związane z prowadzoną działalnością.
Inną usługą, którą Pogotowie zamkowe Gdańsk Ujeścisko – Łostowice wykonuje w tej dzielnicy miasta każdego dnia, jest awaryjne otwieranie mieszkań, które również polega na bezinwazyjnym dostaniu się do wnętrza pomieszczenia.

Codziennie do Twojej dyspozycji

Codziennie wykonujemy szereg usług ślusarskich, do których należą między innymi: montaż zamków, wymiana zamków, naprawa zamków, serwis zamków Dierre i serwis Gerda. Zamki tych marek są wysokiej jakości, atestowanymi urządzeniami zabezpieczającymi mienie, zapewniającymi Państwu pełne bezpieczeństwo.
Pogotowie zamkowe Gdańsk Ujeścisko – Łostowice specjalnie dla naszych Klientów pracuje całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, aby o każdej porze dnia i nocy móc Państwu służyć pomocą w skutecznym usuwaniu wszelkich awarii zamków.
 
Zapraszamy do kontaktu!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami