Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie samochodów Gdańsk Ujeścisko Łostowice

Awaryjne otwieranie samochodów to usługa, którą Pogotowie zamkowe Gdańsk Ujeścisko – Łostowice wykonuje w przypadku, kiedy Klient zatrzaśnie kluczyki wewnątrz pojazdu lub gdy zamek okazuje się zepsuty. Pogotowie zamkowe realizując usługę awaryjnego otwierania aut, zawsze działa bezinwazyjnie oraz starannie i z ogromną precyzją. Wszystko po to, by nie narażać naszych Klientów na jakiekolwiek szkody związane z prowadzoną działalnością.
Inną usługą, którą Pogotowie zamkowe Gdańsk Ujeścisko – Łostowice wykonuje w tej dzielnicy miasta każdego dnia, jest awaryjne otwieranie mieszkań, które również polega na bezinwazyjnym dostaniu się do wnętrza pomieszczenia.
 
Codziennie wykonujemy szereg usług ślusarskich, do których należą między innymi: montaż zamków, wymiana zamków, naprawa zamków, serwis zamków Dierre i serwis Gerda. Zamki tych marek są wysokiej jakości, atestowanymi urządzeniami zabezpieczającymi mienie, zapewniającymi Państwu pełne bezpieczeństwo.
Pogotowie zamkowe Gdańsk Ujeścisko – Łostowice specjalnie dla naszych Klientów pracuje całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, aby o każdej porze dnia i nocy móc Państwu służyć pomocą w skutecznym usuwaniu wszelkich awarii zamków.
 
Zapraszamy do kontaktu!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami