Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie samochodów Gdańsk Strzyża

Awaryjne otwieranie samochodow Gdansk StrzyzaPogotowie zamkowe Gdańsk - Strzyża każdego dnia wzywane jest do awaryjnego otwierania samochodów. Ta usługa polega na bezinwazyjnym otwarciu zamka w samochodzie, bez narażania pojazdu Klienta na jakiekolwiek uszkodzenia. Awaryjne otwieranie aut wykonuje się wówczas, gdy kluczyki do pojazdu zostaną zatrzaśnięte w jego wnętrzu lub zamek zatrzaśnie się samoistnie.

Otwieramy również mieszkania i wymieniamy zamki

Otwieranie aut nie jest jedyną usługą Pogotowia zamkowego Gdańsk - Strzyża. Nasi ślusarze zajmują się również awaryjnym otwieraniem mieszkań.
Ponadto prowadzimy serwis zamków Dierre i serwis zamków Gerda. Urządzenia zabezpieczające mienie tych marek uważane są za najlepsze systemy antywłamaniowe na polskim rynku. Dlatego, dbając o Państwa bezpieczeństwo, wybieramy produkty najwyższej jakości. Podczas pracy posługujemy się wyłącznie najnowszymi narzędziami, które pozwalają nam na bezinwazyjną pracę przy usuwaniu awarii zamków.
 
Pogotowie zamkowe Gdańsk Strzyża realizuje także:
- montaż zamków,
- wymianę zamków,
- naprawę zamków.

Nasze pogotowie zamkowe działa całodobowo, przez 7 dni w tygodniu – polecamy się!
 
Zapraszamy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę
 

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami