Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie samochodów Gdańsk Stogi

Awaryjne otwieranie samochodow Gdansk StogiAwaryjne otwieranie samochodów to usługa ślusarska, jaką wykonujemy w sytuacjach zatrzaśnięcia kluczy pojazdu w jego wnętrzu. Pogotowie zamkowe Gdańsk – Stogi to zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów od ślusarstwa. Posiadamy bogatą wiedzę i szerokie doświadczenie zawodowe, które pozwalają nam na sprawne usuwanie każdej powstałej awarii zamka.
Otwieranie aut wykonywane przez naszego ślusarza zawsze przebiega bezinwazyjnie – zatem bez strat i dodatkowych kosztów ze strony Klienta.
Pogotowie zamkowe Gdańsk - Stogi zajmuje się również awaryjnym otwieraniem mieszkań. Usługę tę także realizujemy całkowicie bezinwazyjnie.

Postaw na sprawdzonych fachowców

Oferta świadczonych przez nas usług jest niezwykle obszerna; znajdują się w niej serwis zamków Dierre i serwis zamków Gerda. Podejmujemy się także wszelkich napraw zamków.
Zatrudniani przez nas ślusarze to fachowcy, którzy doskonale znają się na swojej pracy,  a dzięki ciągłemu dokształcaniu, zdobywają nowe umiejętności branżowe. Wśród szeregu usług ślusarskich naszego pogotowia, znajdują się także montaż i wymiana zamków. Polecamy się jako zespół profesjonalnych fachowców od ślusarstwa.
 
Zapraszamy do kontaktu!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami