Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie samochodów Gdańsk Siedlce

Awaryjne otwieranie samochodow Gdansk SiedlceAwaryjne otwieranie samochodów to jedna z wielu profesjonalnych usług ślusarskich, jakie Pogotowie zamkowe Gdańsk - Siedlce wykonuje w tej dzielnicy miasta każdego dnia. Awaryjne otwieranie aut przeprowadzamy w przypadkach, kiedy Klient zatrzaśnie kluczyki do swojego pojazdu w jego wnętrzu. Jest to usługa, którą nasi ślusarze wykonują bezinwazyjnie. Otwieranie aut należy do naszych specjalności – polecamy się w tym zakresie!
W naszej ofercie znajdą Państwo również takie usługi, jak: serwis zamków Dierre i serwis Gerda. Zajmujemy się też naprawą zamków.

Otworzymy auto szybko i bezinwazyjnie

Pogotowie zamkowe w gdańskiej dzielnicy Siedlce od wielu lat zajmuje się także montażem i wymianą zamków. Nasi pracownicy podczas swojej pracy cechują się precyzją oraz starannością, co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów.
Pogotowie zamkowe Gdańsk - Siedlce pracuje całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu mamy możliwość udzielenia Państwu pomocy o każdej porze dnia i nocy. Naszym atutem jest szybki czas reakcji na otrzymane zgłoszenia awarii zamków.
 
Zapraszamy do kontaktu!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę
 

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami