Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie samochodów Gdańsk Przeróbka

Awaryjne otwieranie samochodow Gdansk PrzerobkaPogotowie samochodowe Gdańsk - Przeróbka oferuje Państwu szeroki wachlarz profesjonalnych usług ślusarskich. Jedną z nich jest awaryjne otwieranie samochodów. Awaryjne otwieranie aut wykonujemy w przypadkach, kiedy Klient zatrzaśnie kluczyki wewnątrz pojazdu i niemożliwe jest swobodne otwarcie samochodu.
Nasi ślusarze to specjaliści od otwierania aut, ale doskonale, szybko i bezinwazyjnie wykonujemy także awaryjne otwieranie mieszkań.
Pogotowie zamkowe Gdańsk - Przeróbka prowadzi również serwis zamków Dierre i serwis zamków Gerda. Produkty tych marek uważane są za najlepsze systemy antywłamaniowe na polskim rynku.

Działamy kompleksowo

Zajmujemy się również naprawą zamków – także ta usługa, w naszym wykonaniu, zawsze przebiega sprawnie, solidnie  oraz bezinwazyjnie.
Montaż zamków i wymiana zamków to prace, jakie znajdują się na liście oferowanych przez nas usług.
 
Pogotowie zamkowe Gdańsk - Przeróbka cechuje szybki czas reakcji. Już w kilka chwil po otrzymanym od Klienta zgłoszeniu awarii zamka, zjawiamy się pod wskazanym adresem. Jesteśmy szybcy w działaniu i w pełni dyspozycyjni – pracujemy przez 24 h / dobę, 7 dni w tygodniu.
 
Zapraszamy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami