Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie samochodów Gdańsk Olszynka

Awaryjne otwieranie samochodow Gdansk OlszynkaPogotowie zamkowe Gdańsk - Olszynka każdego dnia wzywane jest do szeregu usług ślusarskich, w tym do awaryjnego otwierania samochodów. Praca ta polega ona na bezinwazyjnym otwarciu pojazdu. My nie podrażamy kosztów zlecenia, a po wykonanej usłudze na lakierze auta nie znajdą Państwo najmniejszego śladu naszej działalności.
Awaryjne otwieranie aut wykonujemy w sytuacjach, kiedy Klient zatrzaśnie kluczyki wewnątrz pojazdu lub gdy zamek samoczynnie się zablokuje.
Otwieranie aut nie jest jedyną usługą realizowaną przez Pogotowie zamkowe Gdańsk - Olszynka. Nasi ślusarze wykonują również usługę awaryjnego otwierania mieszkań, które także zawsze przebiega bezinwazyjnie.

Nie tylko otwieramy auta

Kolejne usługi prowadzonego przez nas pogotowia zamkowego, to montaż zamków oraz  wymiana zamków. Podczas naprawy zamków nasi ślusarze korzystają z bogatego doświadczenia zawodowego; posługują się również narzędziami nowej generacji, które pozwalają im na dokładne wykonanie, nawet najbardziej skomplikowanej usługi.
Pogotowie zamkowe w gdańskiej dzielnicy Olszynka prowadzi serwis zamków Dierre i serwis zamków Gerda.
Działamy całodobowo, przez 7 dni w tygodniu.
 
Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami