Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie samochodów Gdańsk Oliwa

Jak otworzyć zatrzaśnięte auto?

Awaryjne otwieranie samochodow Gdansk OliwaZatrzasnąłeś w samochodzie kluczyki? To problem, który może rozwiązać wyłącznie profesjonalny ślusarz specjalizujący się w awaryjnym otwieraniu aut.
Pogotowie zamkowe w Gdańsku na Oliwie to zespół doskonale przeszkolonych fachowców, którzy pomogą Państwu we wszelkich awaryjnych otwarciach, także zamków samochodowych. Nasi ślusarze znani są z tego, że podejmują się każdej usługi ślusarskiej i zawsze wykonują ją zgodnie ze sztuką. Dlatego też, nawet awaryjne otwieranie samochodów to dla nich nie jest żaden problem! Bezinwazyjnie potrafią otworzyć każde auto!
Ślusarze z Pogotowia zamkowego Gdańsk Oliwa wykonają otwieranie wszystkich marek samochodów. Nam możesz powierzyć otwieranie aut średniej klasy typu: toyota, ford, skoda, volkswagen, fiat, mercedes, audi czy BMW (oraz wszystkie inne samochody marek popularnych w Polsce) oraz pojazdów luksusowych, takich jak ferrari czy porsche.
Bez obaw możesz zlecić nam awaryjne otwieranie samochodów, ponieważ takie zlecenia wykonujemy bezinwazyjnie. Przypadkowy fachowiec najprawdopodobniej zepsuje zamek, albo wybije szybę, porysuje lakier lub pogniecie karoserię. Warto o tym pamiętać, kiedy zatrząśniesz drzwi w swoim aucie!

Otwieranie samochodów i nie tylko

Pogotowie zamkowe Gdańsk Oliwa to firma, która realizuje usługi ślusarskie każdego rodzaju. Jesteśmy doskonale przygotowani, aby wykonać awaryjne otwieranie mieszkań czy awaryjne otwieranie drzwi. Nasi ślusarze znani są z tego, że potrafią także profesjonalnie zrealizować naprawę zamków oraz montaż i wymianę zamków. Jesteśmy zespołem doskonale przygotowanych fachowców wykonujących usługi ślusarskie na najwyższym poziomie.

Zawsze dostępni

Pogotowie ślusarskie w Gdańsku na Oliwie pracuje przez całą dobę. W każdej sytuacji wymagającej interwencji ślusarza, także tej związanej z awaryjnym otwieraniem samochodów, można do nas dzwonić o każdej porze – tel. 600-277-499. Zapraszamy!


Pogotowie zamkowe Gdańsk Oliwa świadczy również usługi:

- Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
- Montaż i wymiana zamków
-
Naprawa zamków
-
Usługi ślusarskie

Usługi wykonujemy w dzielnicach Gdańska:

Aniołki
Brętowo
Brzeźno
Chełm
Jasień
Kokoszki
Letnica
Matarnia
Młyniska
Nowy Port
Krakowiec Górki - Zachodnie

 

 

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami