Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie samochodów Gdańsk Matarnia

Awaryjne otwieranie samochodow Gdansk MatarniaPogotowie zamkowe Gdańsk – Matarnia realizuje usługi ślusarskie związane z awaryjnym otwieraniem samochodów. Jeśli więc, zdarzyło Ci się samoistne zatrzaśnięcie kluczyków w pojeździe lub blokada zamków w drzwiczkach dzwoń po naszych ślusarzy!
 
Usługa awaryjne otwieranie aut świadczona przez naszych specjalistów, zawsze odbywa się bez szkody dla Twojego pojazdu. Nasi ślusarze posługują się bowiem nowoczesnym i specjalistycznym sprzętem. Poza tym posiadają własne triki i sposoby, które ułatwiają im otwieranie samochodów bez uszkodzenia zamków czy drzwiczek. Dlatego mogą nam zaufać również właściciele marek luksusowych.

Otwieramy wszystkie marki aut

Pogotowie zamkowe Gdańsk – Matarnia to zakład oferujący kompleksowe usługi ślusarskie. Oznacza to, że możesz u nas zamówić również awaryjne otwarcie mieszkania, biura czy dowolnego pomieszczenia. Zawsze obędzie się to bez szkody dla Twojego mienia.

Poza tym, świadczymy też usługi w zakresie:
•          montażu zamków,
•          wymiany zamków,
•          naprawy zamków.
 
Dla Państwa wygody prowadzimy też całodobowy oraz pogwarancyjny serwis zamków Dierre i serwis Gerda.
 
Pracujmy przez 24 godziny na dobę.
 
Kontakt - 600-277-499

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami