Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie samochodów Gdańsk Letnica

Awaryjne otwieranie samochodow Gdansk LetnicaPogotowie zamkowe Gdańsk – Letnica niemal codziennie wzywane jest do takich zleceń, jak awaryjnie otwieranie samochodów. Usługa wykonywana jest bezinwazyjnie i wyłącznie przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Zatrudniani przez nas ślusarze pomagają otworzyć auto bez jego uszkodzenia. Dzięki temu, usługa awaryjnego otwierania aut kierowana jest do właścicieli wszystkich pojazdów – także tych luksusowych.

Każdy klient jest dla nas ważny

Pogotowie ślusarskie Gdańsk – Letnica przygotowane jest również na inne okoliczności. Wśród świadczonych przez nas usług, znajduje się także serwis zamków Dierre i serwis Gerda. Ponadto, świadczymy też usługi ślusarskie w zakresie naprawy zamków, która odbywa się na miejscu u Klienta.
W naszej ofercie jest także montaż i wymiana zamków. Jeśli zlecone prace wymagają bardziej sprecyzowanych działań, sami zaopatrujemy Klienta w niezbędne części.
W naszej ofercie znajduje się też usługa polegająca na awaryjnym otwieraniu mieszkań, biur czy wszelkich innych pomieszczeń.
 
Pogotowie zamkowe Gdańsk – Letnica zaprasza 24h/doba przez 7 dni w tygodniu.
 
Kontakt - 600-277-499

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami