Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie samochodów Gdańsk Krakowiec Górki Zachodnie

Awaryjne otwieranie samochodow Gdansk Krakowiec Gorki ZachodnieAwaryjne otwieranie samochodów to jedna z wielu usług wykonywanych przez Pogotowie zamkowe Gdańsk Krakowiec – Górki Zachodnie. Jest to usługa oferowana tym, którzy zatrzasnęli kluczyki w środku pojazdu lub z innych przyczyn nie potrafią dostać się do samochodu. Awaryjne otwieranie aut zawsze przebiega bezinwazyjnie, dzięki staranności i precyzji naszych ślusarzy.

Ślusarze z prawdziwego zdarzenia

Otwieranie aut to tylko jedna z wielu usług, które Pogotowie zamkowe Gdańsk Krakowiec – Górki Zachodnie ma do zaoferowania swoim Klientom. Na liście naszych usług znajdą Państwo również awaryjne otwieranie mieszkań. Wśród powszechnie wykorzystywanych usług możemy wskazać montaż i wymianę zamków oraz naprawę zamków. Coraz większym zainteresowaniem ciszy się również serwis zamków Dierre i serwis Gerda.
 
Pogotowie zamkowe Gdańsk Krakowiec – Górki Zachodnie działa całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. Na wszystkie zgłoszenia staramy się odpowiadać jak najszybciej, aby już po kilku chwilach znaleźć się pod adresem wyznaczonym przez Państwa.
 
Zapraszamy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę
 

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami