Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie samochodów Gdańsk Kokoszki

Awaryjne otwieranie samochodow Gdansk KokoszkiJuż od wielu lat Pogotowie zamkowe Gdańsk – Kokoszki wykonuje dla Państwa w pełni profesjonalne i fachowe usługi ślusarskie. Każdego dnia jesteśmy wzywani do wielu zleceń, jak choćby awaryjne otwieranie samochodów czy awaryjne otwieranie mieszkań. W pełni dbamy o bezpieczeństwo swoich Klientów, a nasi ślusarze pracują wykorzystując sprawdzone, nowoczesne narzędzia.

Zajmujemy się również innymi usługami ślusarskimi

Prowadzimy również serwis zamków Gerda oraz serwis zamków Dierre. W Pogotowiu zamkowym Gdańsk – Kokoszki Klienci mogą liczyć także na perfekcyjne wykonanie usługi montażu zamków. Z wymianą zamków uszkodzonych na nowe także radzimy sobie znakomicie.
Naprawa zamków to codzienna praca naszych ślusarzy, specjalistów z doświadczeniem w branży. Awaryjne otwieranie aut wykonujemy zaś wtedy, gdy kluczyki zostaną zatrzaśnięte we wnętrzu pojazdu.
 
Pracujemy dla Państwa przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zawsze jesteśmy do dyspozycji.
Zapraszamy do nas!
Kontakt - 600-277-499

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami