Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie samochodów Gdańsk VII Dwór

Awaryjne otwieranie samochodow Gdansk VII DworAwaryjne otwieranie samochodów jest usługą, którą Pogotowie zamkowe Gdańsk VII Dwór wykonuje w momencie zatrzaśnięcia kluczyków do pojazdu w jego wnętrzu. Awaryjne otwieranie aut zawsze przebiega bezinwazyjnie, a dzięki wysokim kwalifikacjom zawodowym naszych ślusarzy, praca wykonywana jest z ogromną precyzją oraz starannością.

Dyspozycyjni o każdej porze

Pogotowie zamkowe Gdańsk VII Dwór, oprócz otwierania aut, realizuje również usługę awaryjnego otwierania mieszkań, które tak jak w powyższym przypadku przebiega bezinwazyjnie i starannie. Inne usługi, które każdego dnia wykonujemy dla naszych Klientów to:  serwis zamków Dierre i serwis Gerda, montaż zamków, wymiana zamków oraz naprawa zamków.
Pogotowie zamkowe Gdańsk VII Dwór jest do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nigdy nie wiadomo, kiedy konieczna będzie nasza profesjonalna pomoc w usuwaniu awarii zamków.
 
Zapraszamy do kontaktu!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami