Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie mieszkań Gdańsk Zaspa Rozstaje

Awaryjne otwieranie Gdansk Zaspa RozstajeAwaryjne otwieranie drzwi to jedna z wielu usług wykonywanych przez Pogotowie zamkowe Gdańsk Zaspa – Rozstaje. Usługę awaryjnego otwierania mieszkań realizujemy, gdy drzwi zostają zatrzaśnięte a Klient nie ma możliwości dostania się do wnętrza pomieszczenia. Otwieranie zamków wykonywane przez ślusarzy zatrudnionych w naszym Pogotowiu zamkowym zawsze przebiega bezinwazyjnie.

Szeroki zakres usług ślusarskich

Otwieranie drzwi nie jest jedyną usługą, którą Pogotowie zamkowe Gdańsk Zaspa – Rozstaje wykonuje dla swoich Klientów. Wśród szeregu usług ślusarskich, jakich podejmujemy się w tej części miasta każdego dnia, znajduje się popularny montaż i wymiana zamków oraz tradycyjna usługa związana z naprawą zamków. Coraz więcej Klientów zainteresowanych jest także serwisem zamków Dierre i zamków Gerda. W naszej bogatej ofercie znajdą także Państwo awaryjne otwieranie samochodów, które jest niezbędne przy bezinwazyjnym otwieraniu zatrzaśniętego pojazdu.
 
Pogotowie zamkowe Gdańsk Zaspa – Rozstaje pracuje dla Państwa przez 24 godziny na dobę, 7 dni tygodniu. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonywać nasze usługi o każdej porze dnia i nocy, co wpływa na poziom zadowolenie naszych klientów.
 
Zapraszamy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami