Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie mieszkań Gdańsk Zaspa Młyniec

Awaryjne otwieranie mieszkan Gdansk Zaspa MlyniecAwaryjne otwieranie drzwi jest jedną z usług, którą Pogotowie zamkowe Gdańsk Zaspa – Młyniec wykonuje dla swoich Klientów każdego dnia. Nasi ślusarze to wykwalifikowani pracownicy, którzy do powierzonych im zadań podchodzą ze starannością i niezwykłą precyzją. Awaryjne otwieranie mieszkań lub drzwi do pomieszczeń biurowych i innych, zawsze wykonywane jest przez nas bezinwazyjnie, nie narażając mienia naszych Klientów.
Otwieranie drzwi nie jest jedyną usługą oferowaną Państwu przez nasze pogotowie zamkowe. W naszej ofercie znajdą Państwo także usługę awaryjnego otwierania samochodów, które także wykonujemy bezinwazyjnie.

Usługi ślusarskie w najlepszym wydaniu

Wachlarz świadczonych przez nas usług jest niezwykle szeroki i obejmuje również: montaż zamków, wymianę zamków, naprawę zamków oraz serwis zamków Dierre i zamków Gerda.
Pogotowie zamkowe Gdańsk Zaspa – Młyniec specjalnie dla naszych Klientów działa całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. Pracujemy także w niedziele i wszystkie święta. Polecamy się.
 
Zapraszamy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami