Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie mieszkań Gdańsk Żabianka Jelitkowo

Awaryjne otwieranie mieszkan Gdansk Zabianka JelitkowoAwaryjne otwieranie drzwi jest usługą, którą Pogotowie zamkowe w Gdańsku w dzielnicy Żabianka – Jelitkowo wykonuje wielokrotnie każdego dnia. Awaryjne otwieranie mieszkań oraz drzwi do pomieszczeń biurowych nasze Pogotowie zamkowe realizuje niezwykle profesjonalnie, precyzyjnie oraz całkowicie bezinwazyjnie. Ślusarze pracujący w naszej firmie są wykwalifikowanymi fachowcami, którzy starannie wykonują zarówno awaryjne otwieranie drzwi, jak i inne usługi ślusarskie, takie m.in., jak: montaż i wymiana zamków.

Nie tylko otwieramy zamki

Otwieranie zamków to tylko jedna z wielu prac, jakie mamy Państwu do zaproponowania. Na liście naszych usług znajdą Państwo również: awaryjne otwieranie samochodów, wymianę zamków, naprawę zamków oraz serwis zamków Dierre i zamków Gerda.
 
Pogotowie zamkowe Gdańsk Żabianka – Jelitkowo działa całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, aby mogli Państwo o każdej porze zwrócić się do nas o pomoc w skutecznym usuwaniu awarii zamków.
Działamy ekspresowo oraz precyzyjnie!
 
Zapraszamy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami