Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie mieszkań Gdańsk Wrzeszcz Górny

Awaryjne otwieranie mieszkan Gdansk Wrzeszcz GornyAwaryjne otwieranie drzwi jest jedną z wielu usług, które Pogotowie zamkowe Gdańsk -  Wrzeszcz Górny wykonuje dla Państwa każdego dnia. Awaryjne otwieranie mieszkań realizowane jest w przypadku, gdy drzwi domu zostaną zatrzaśnięte i nie ma innej możliwości dostania się do wnętrza pomieszczenia. Otwieranie drzwi, tak jak i inne usługi, nasi ślusarze wykonują bezinwazyjnie, wykazując się ogromną precyzją oraz starannością.

Kompleksowe usługi ślusarskie

Pogotowie zamkowe Gdańsk - Wrzeszcz Górny wykonuje również szereg prac ślusarskich, wśród których znajdują się: awaryjne otwieranie samochodów, montaż zamków, wymiana zamków, naprawa zamków. Ponadto, prowadzimy serwis zamków Dierre i zamków Gerda; urządzenia zamkowe tych marek gwarantują naszym Klientom bezpieczeństwo oraz zadowolenie z użytkowania na wiele kolejnych lat.
 
Pogotowie zamkowe Gdańsk - Wrzeszcz Górny działa całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy.
Na wezwania Klientów zawsze staramy się reagować natychmiast i już w kilka chwil po telefonie od Państwa pojawiamy się pod wskazanym adresem.
 
Zapraszamy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami