Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie mieszkań Gdańsk Ujeścisko Łostowice

Pogotowie zamkowe Gdańsk Ujeścisko – Łostowice Awaryjne otwieranie mieszkan Gdansk Ujescisko Łostowicekażdego dnia wykonuje dla swoich Klientów szereg profesjonalnych usług ślusarskich. Wśród nich znajduje się awaryjne otwieranie drzwi, które w wykonaniu ślusarzy z naszego pogotowia zamkowego zawsze przebiega bezinwazyjnie. Awaryjne otwieranie mieszkań czy też innych pomieszczeń, na przykład biurowych, nasi fachowcy zawsze wykonują z ogromną precyzją oraz starannością, aby nie narazić Klientów na jakiekolwiek szkody związane z ślusarską działalnością.
Oprócz otwierania zamków w naszej ofercie znajdą Państwo również ofertę awaryjnego otwierania samochodów, które również wykonujemy bezinwazyjne oraz niezwykle precyzyjnie.

Wielozadaniowi ślusarze z Gdańska

Kolejne usługi, znajdujące się w ofercie prowadzonego przez nas pogotowia zamkowego to:
- montaż zamków,
- wymiana zamków,
- naprawa zamków,
- serwis zamków Dierre i zamków Gerda.
 
Pogotowie zamkowe Gdańsk Ujeścisko - Łostowice dba o swoich Klientów i to właśnie dla nich pracuje całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, aby o każdej porze dnia i nocy móc służyć pomocą w sprawnym usuwaniu awarii zamków.
 
Zapraszamy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami