Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie mieszkań Gdańsk Suchanino

Awaryjne otwieranie mieszkan Gdansk SuchaninoPogotowie zamkowe Gdańsk Suchanino każdego dnia wykonuje usługę awaryjnego otwierania drzwi. Mając na uwadze bezpieczeństwo oraz zadowolenie naszych Klientów, awaryjne otwieranie mieszkań oraz drzwi do wszelkich pomieszczeń wykonujemy solidnie i z precyzją, a ponadto już w kilka chwil po otrzymanym wezwaniu pojawiamy się na miejscu wyznaczonym przez Klienta.

otwieramy zatrzaśnięte drzwi

Ślusarze pracujący w naszym Pogotowiu zamkowym wykonują swoją pracę rzetelnie, aby nie narazić Klientów na jakiekolwiek szkody. Otwieranie zamków w drzwiach wykonujemy, gdy drzwi zostaną zatrzaśnięte lub Klient zapomni kluczy do swojego mieszkania bądź biura.
Inne usługi ślusarskie, które oferuje Państwu nasze Pogotowie zamkowe to między innymi, awaryjne otwieranie samochodów, montaż zamków, wymiana zamków, naprawa zamków oraz serwis zamków Dierre i zamków Gerda.
 
Pogotowie zamkowe Gdańsk Suchanino działa całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. Ponadto na wszelkie wezwania odpowiadamy natychmiast. Już w parę chwil po otrzymanym zleceniu pojawiamy się pod adresem wyznaczonym przez Klienta.
 
Zapraszamy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami