Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie mieszkań Gdańsk Strzyża

Awaryjne otwieranie mieszkan Gdansk StrzyzaAwaryjne otwieranie drzwi to jedna z wielu profesjonalnych usług ślusarskich znajdujących się w ofercie Pogotowia zamkowego Gdańsk - Strzyża. Awaryjne otwieranie mieszkań oraz drzwi do innych pomieszczeń, w tym biurowych, nasi ślusarze zawsze wykonują bezinwazyjnie, nie narażając Klientów na jakiekolwiek szkody związane z naszą działalnością. Otwieranie zamków wykonujemy w przypadku, kiedy Klient zatrzaśnie klucze wewnątrz pomieszczenia lub gdy zamek zatrzaśnie się samoistnie.
Codziennie w tej części Gdańska przeprowadzamy awaryjne otwieranie samochodów, które również przebiega bezinwazyjnie. My nie podrażamy kosztów zlecenia. Posiadamy wiedzę i doświadczenie ślusarskie, które wykorzystujemy podczas codziennej pracy.

Zajmujemy się również wymianą zamków w drzwiach

Pogotowie zamkowe w gdańskiej dzielnicy Strzyża ma w swojej ofercie również takie usługi, jak: montaż i wymiana zamków. Dzięki ciągłemu dokształcaniu się naszych ślusarzy, naprawa zamków, czy też ich montowanie nie stanowią dla nich żadnego problemu, niezależnie od tego z jakim rodzajem oraz typem zamka muszą się zmierzyć. Dodatkowo, Pogotowie zamkowe Gdańsk Strzyża prowadzi serwis zamków Dierre i serwis zamków Gerda.
 
Zapraszamy do kontaktu!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami