Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie mieszkań Gdańsk Stogi

Awaryjne otwieranie mieszkan Gdansk StogiJedną z szeregu profesjonalnych usług wykonywanych przez Pogotowie zamkowe Gdańsk - Stogi jest awaryjne otwieranie drzwi. Polega ono na bezinwazyjnym otwarciu zamka, który został zatrzaśnięty. Awaryjne otwieranie mieszkań oraz drzwi do innych pomieszczeń wykonujemy w sytuacji, kiedy Klient zatrzaśnie klucze w środku danego pomieszczenia bądź gdy zamek zatrzaśnie się samoistnie. Otwieranie zamków, które jest realizowane przez ślusarzy z naszego pogotowia zamkowego, zawsze przebiega sprawnie i niezwykle skutecznie.

Ślusarze nie tylko od otwierania awaryjnego

Pogotowie zamkowe Gdańsk - Stogi każdego dnia wzywane jest do takich prac ślusarskich, jak awaryjne otwieranie samochodów. Także tę usługę realizujemy z najwyższą precyzją i starannością, a co najważniejsze - całkowicie bezinwazyjnie.
Ponadto, wykonujemy usługi montażu zamków oraz wymiany zamków.

Dostępni 7 dni w tygodniu

Prowadzone przez nas pogotowie ślusarskie działa całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. Podejmujemy się napraw zamków. Śmiało można stwierdzić, iż naprawa zamków w naszym wykonaniu zawsze przebiega sprawnie, precyzyjnie i niezwykle szybko.
Jako Pogotowie zamkowe w gdańskiej dzielnicy Stogi prowadzimy serwis zamków Dierre i serwis zamków Gerda. Produkty tych firm uważane są za najlepsze na polskim rynku. Polecamy je Państwu.
 
Zapraszamy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami