Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie mieszkań Gdańsk Siedlce

Awaryjne otwieranie mieszkan Gdansk SiedlceAwaryjne otwieranie drzwi jest usługą, którą Pogotowie zamkowe Gdańsk - Siedlce realizuje w sytuacji, gdy drzwi Klienta zostają zatrzaśnięte i niemożliwe jest dostanie się do wnętrza pomieszczenia. Każdego dnia wykonujemy awaryjne otwieranie mieszkań.
Otwieranie drzwi w wykonaniu Pogotowia zamkowego Gdańsk - Siedlce przebiega całkowicie bezinwazyjnie, zawsze precyzyjnie i niezwykle solidnie.
Ślusarze pracujący w Pogotowiu zamkowym Gdańsk - Siedlce zajmują się również realizacją szeregu  innych usług, wśród których znajdują się awaryjne otwieranie samochodów, które także zawsze wykonywane jest przez nas bezinwazyjnie.

Również świadczymy inne usługi

Każdego dnia jesteśmy wzywani do wymiany i montażu zamków. Wszystkie proponowane przez nas usługi, poczynając od naprawy zamków, a kończąc na awaryjnym otwieraniu samochodów, jesteśmy w stanie wykonać o każdej porze dnia i nocy, ponieważ pracujemy całodobowo, przez siedem dni w tygodniu. Dodatkowo, w tej części Gdańska prowadzimy serwis zamków Dierre i serwis zamków Gerda. Polecamy się jako firma rzetelna, godna Państwa zaufania.
 
Zapraszamy do kontaktu!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami