Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie mieszkań Gdańsk Siedlce

Awaryjne otwieranie drzwi jest usługą, którą Pogotowie zamkowe Gdańsk - Siedlce realizuje w sytuacji, gdy drzwi Klienta zostają zatrzaśnięte i niemożliwe jest dostanie się do wnętrza pomieszczenia. Każdego dnia wykonujemy awaryjne otwieranie mieszkań.
Otwieranie drzwi w wykonaniu Pogotowia zamkowego Gdańsk - Siedlce przebiega całkowicie bezinwazyjnie, zawsze precyzyjnie i niezwykle solidnie.
Ślusarze pracujący w Pogotowiu zamkowym Gdańsk - Siedlce zajmują się również realizacją szeregu  innych usług, wśród których znajdują się awaryjne otwieranie samochodów, które także zawsze wykonywane jest przez nas bezinwazyjnie.
 
Każdego dnia jesteśmy wzywani do wymiany i montażu zamków. Wszystkie proponowane przez nas usługi, poczynając od naprawy zamków, a kończąc na awaryjnym otwieraniu samochodów, jesteśmy w stanie wykonać o każdej porze dnia i nocy, ponieważ pracujemy całodobowo, przez siedem dni w tygodniu. Dodatkowo, w tej części Gdańska prowadzimy serwis zamków Dierre i serwis zamków Gerda. Polecamy się jako firma rzetelna, godna Państwa zaufania.
 
Zapraszamy do kontaktu!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami