Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie mieszkań Gdańsk Przymorze Wielkie

Awaryjne otwieranie mieszkan Gdansk Przymorze WielkieAwaryjne otwieranie drzwi jest usługą ślusarską, którą Pogotowie zamkowe Gdańsk - Przymorze Wielkie wykonuje w tej dzielnicy miasta każdego dnia. Usługę tę zawsze realizujemy bezinwazyjnie – na stolarce drzwiowej, po wykonanym zleceniu, nie znajdą Państwo najmniejszej rysy czy zadrapania. Każdy ślusarz zatrudniony w naszym pogotowiu posługuje się narzędziami najnowszej generacji, które umożliwiają bezinwazyjną, precyzyjną pracę.

Otwieranie zamków to nasza specjalność

Otwieranie zamków to tylko jedna z wielu usług, które wykonuje nasze pogotowie zamkowe Gdańsk - Przymorze Wielkie. W naszej ofercie znajdą Państwo również awaryjne otwieranie samochodów, które także realizujemy całkowicie bezinwazyjnie.
Każdego dnia zajmujemy się również montażem zamków oraz wymianą zamków. Nasi ślusarze są świetnie wykwalifikowanymi fachowcami - zatem naprawa zamków nie stanowi dla nich najmniejszego problemu.

Warto wstawiać na doświadczenie

W ramach naszych usług prowadzimy serwis zamków Dierre i zamków Gerda. Zamki tych marek są uważane za najlepsze systemy antywłamaniowe dostępne na polskim rynku –polecamy je Państwu.
Pogotowie zamkowe Gdańsk - Przymorze Wielkie działa 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Dyżurujemy również w niedziele i wszystkie święta.
 
Zapraszamy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami