Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie mieszkań Gdańsk Orunia św. Wojciech Lipce

Awaryjne otwieranie mieszkan Gdansk OruniaAwaryjne otwieranie drzwi jest jedną z wielu usług ślusarskich , które Pogotowie zamkowe Gdańsk Orunia – Św. Wojciech – Lipce oferuje swoim Klientom. Awaryjne otwieranie mieszkań oraz drzwi do innych pomieszczeń wykonujemy w sytuacji, gdy Klient zatrzaśnie klucze wewnątrz pomieszczenia lub drzwi zostaną zatrzaśnięte z innych przyczyn. Otwieranie zamków, realizowane przez nasze pogotowie zamkowe, zawsze przebiega solidnie oraz całkowicie bezinwazyjnie.
Pogotowie zamkowe Gdańsk Orunia – Św. Wojciech – Lipce ma Państwu do zaoferowania również wiele innych usług ślusarskich, do których należą: awaryjne otwieranie samochodów czy montaż i wymiana zamków.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie

Każdy ślusarz pracujący w naszym Pogotowiu zamkowym w gdańskiej dzielnicy Orunia – św. Wojciech – Lipce wie, że dobro Klienta zawsze stawiane jest na pierwszym miejscu. Dlatego wszelki realizowane zlecenia tj. naprawa zamków oraz serwis zamków Dierre i zamków Gerda przeprowadzamy szybko i profesjonalnie. Zawsze staramy się, aby pod adresem wyznaczonym przez Klienta pojawić się już w kilka chwil po otrzymaniu zgłoszenia.
 
Zapraszamy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami