Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie mieszkań Gdańsk Olszynka

Awaryjne otwieranie mieszkan Gdansk OlszynkaAwaryjne otwieranie drzwi jest jedną z wielu usług wykonywanych przez Pogotowie zamkowe Gdańsk - Olszynka. Awaryjne otwieranie mieszkań oraz drzwi realizowane jest przez naszych ślusarzy bezinwazyjnie, nie narażając mienia Klientów na jakiekolwiek straty związane z naszą działalnością. Otwieranie zamków wykonujemy w przypadkach, kiedy Klient zatrzaśnie klucze do pomieszczenia w jego wnętrzu lub zamek zatrzaśnie się samoistnie.

Wykonujemy również inne usługi ślusarskie

Pogotowie zamkowe z gdańskiej Olszynki zajmuje się również wykonywaniem usługi awaryjnego otwierania samochodów. Zachęcamy do wzywania nas w sytuacjach awaryjnych, kiedy klucze do pojazdu zostaną zatrząśnięte w jego wnętrzu. Ślusarz przyjedzie na miejsce zgłoszenia i szybko poradzi sobie z powstałym problemem.
Pogotowie zamkowe Gdańsk - Olszynka wykonuje także montaż zamków oraz naprawę zamków; czynności te wymagają od naszych ślusarzy niezwykłej precyzji oraz staranności.

Najlepsi w Trójmieście

Wymieniamy zamki stare bądź trwale zepsute, które już nie spełniają swojej funkcji. Nasze pogotowie prowadzi również serwis zamków Dierre i zamków Gerda; zamki tych marek uważane są za najlepsze systemy antywłamaniowe dostępne na polskim rynku.
Pogotowie zamkowe w gdańskiej dzielnicy Olszynka działa całodobowo, przez siedem dni w tygodniu, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc naszym Klientom w szybkim usunięciu awarii zamka o każdej porze dnia i nocy.
 
Zapraszamy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami