Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie mieszkań Gdańsk Matarnia

Awaryjne otwieranie mieszkan Gdansk MatarniaZamek w Twoich drzwiach się zaciął a może zatrzasnąłeś przez nieuwagę drzwiczki w samochodzie? Spieszysz się i nie wiesz co zrobić? Wezwij Pogotowie zamkowe Gdańsk – Matarnia, a Twoje problemy szybko się rozwiążą.
 
Nasza firma specjalizuje się w usłudze, jaką jest awaryjne otwieranie drzwi – zewnętrznych, wewnętrznych, mieszkalnych i biurowych. Awaryjne otwieranie mieszkań w naszym wydaniu oznacza szybkość i precyzję działania.  Co ważne, jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu!

Błyskawicznie otworzymy zamek w drzwiach

Ślusarz z Pogotowia zamkowego Gdańsk - Matarnia nie tylko błyskawicznie zjawia się na miejscu usterki, ale równie szybko radzi sobie z zastałą sytuacją. Otwieranie zamków – czy to nowoczesnych czy tradycyjnych, nie stanowi dla niego żadnej różnicy. Jest to fachowiec, który posiada nie tylko doskonałe umiejętności, ale również sprawdzone i nowoczesne narzędzia. Dlatego, w naszej ofercie znajdziesz nie tylko montaż zamków. My prowadzimy też całodobowy i pogwarancyjny serwis zamków Dierre i zamków Gerda.

 
w zakres tej usługi wchodzą:
- konserwacja,
- wymiana zamków lub ich części,
- naprawa zamków.
 
Nasze Pogotowie zamkowe z gdańskiej dzielnicy Matarnia świadczy też usługi w zakresie awaryjnego otwierania samochodów metodą bezinwazyjną i bez kluczyków.
Kontakt - 600-277-499

 

 

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami