Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie mieszkań Gdańsk Letnica

Awaryjne otwieranie mieszkan Gdansk LetnicaZatrzaśnięte drzwi lub zagubione klucze to bardzo częsta przyczyna spóźnień do pracy, a niekiedy całkowitej dezorganizacji zaplanowanego dnia. Warto wtedy skorzystać z profesjonalnej pomocy. Pogotowie zamkowe Gdańsk – Letnica oferuje pełen zakres usług ślusarskich.
Nasza oferta obejmuje awaryjne otwieranie drzwi zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Przysłany przez nas ślusarz, dokładnie oceni zaistniałą sytuację i podejmie decyzję o najlepszej metodzie awaryjnego otwierania mieszkań.

Gwarancja i bezpieczeństwo

Tylko my gwarantujemy bezinwazyjne awaryjne otwieranie mieszkań, biur czy innych pomieszczeń. Ponadto, naszą specjalność stanowi również awaryjne otwieranie samochodów. Otwieranie zamków w samochodach także odbywa się bezinwazyjnie, bez narażania Klienta na dodatkowe koszta czy uszkodzenie pojazdu.
W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo również takie usługi, jak: montaż zamków nowych. Świadczymy też wymianę zamków, a w razie  konieczności przeprowadzamy naprawę zamków.
 
Pogotowie zamkowe Gdańsk – Letnica pracuje przez 24 godziny na dobę przez cały tydzień.
Kontakt - 600-277-499

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami