Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie mieszkań Gdańsk Krakowiec Górki Zachodnie

Awaryjne otwieranie mieszkan Gdansk Krakowiec Gorki ZachodniePogotowie zamkowe w gdańskiej dzielnicy Krakowiec – Górki Zachodnie każdego dnia jest wielokrotnie wzywane do usługi awaryjnego otwierania drzwi. Nasi ślusarze zajmują się tym zadaniem, kiedy Klient zatrzaśnie wewnątrz pomieszczenia klucze, lub gdy zamek zatrzaśnie się z niewiadomych przyczyn. Wykonujemy również awaryjne otwieranie mieszkań, które zawsze przebiega bezinwazyjnie, nie narażając Państwa mienia na jakiekolwiek szkody związane z naszą działalnością.
 
Pogotowie zamkowe Gdańsk Krakowiec – Górki Zachodnie oferuje szeroki wachlarz profesjonalnych usług ślusarskich. Każdego dnia podejmujemy się realizacji:
- awaryjnego otwierania samochodów,
- montażu zamków,
- wymiany zamków,
- naprawy zamków,
- serwisu zamków Dierre i zamków Gerda.
 
Pogotowie zamkowe Gdańsk Krakowiec – Górki Zachodnie pracuje dla Państwa całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, również w niedziele i święta.
Naszym atutem jest szybka reakcja na wezwania Klientów. Już w kilka chwil po przyjęciu zleceniu nasi ślusarze przyjeżdżają pod wskazany przez Klienta adres i sprawnie pomagają w usunięciu awarii zamka.
 
Zapraszamy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami