Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie mieszkań Gdańsk VII Dwór

Pogotowie zamkowe Gdańsk VII Dwór każdego dnia wykonuje usługę awaryjnego otwierania drzwi, która polega na bezinwazyjnym dostaniu się do wnętrza pomieszczenia. Awaryjne otwieranie mieszkań wykonywane przez naszych ślusarzy zawsze realizowane jest niezwykle starannie i z precyzją, aby nie narażać Państwa na jakiekolwiek szkody związane z naszą działalnością.
 
Otwieranie zamków to nie jedyna usługa wykonywana przez prowadzone przez nas  Pogotowie zamkowe. Jesteśmy niezawodni również przy awaryjnym otwieraniu samochodów, które zawsze przebiega bezinwazyjnie i z precyzją. To wciąż nie koniec usług pogotowia zamkowego Gdańsk VII Dwór. Wykonujemy również montaż zamków, wymianę zamków, naprawę zamków oraz prowadzimy serwis zamków Dierre i zamków Gerda.
 
Specjalnie dla Państwa pełnimy całodobowe dyżury ślusarskie. Pracujemy przez 7 dni w tygodniu, ponieważ zdajemy sobie sprawę z faktu, że nigdy nie wiadomo kiedy nasza pomoc będzie najbardziej Państwu potrzebna.
 
Zapraszamy do kontaktu!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami